Kvalita není náhoda, ale výsledek promyšleného úsilí

Angličtina s pohybem a hrami

Cvičeníčko s angličtinou... pro nejmenší (3-4roky)

Cvičení, které si děti poprvé vyzkouší bez rodičů. Na zahřátí si na klasické anglické písničky pro nejmenší zatančíme jednoduchou choreografii, která nám pomůže si snadněji zapamatovat slova písně.

Jedná se o kreativní a zábavnou hodinu s prvky jógy. Jógové pozice jsou většinou pojmenovány po zvířátcích nebo mají svůj příběh. Ke každé pozici existuje obrázek, který zároveň slouží jako Flash Card, pomocí kterého si děti zapamatují i jeho anglický výraz. Po  hodině si děti odnesou dva nové obrázky - omalovánky (dva nová slovíčka), které si doma vybarví. Postupně si pak z obrázků skládají svůj vlastní obrázkový slovníček

 

cvičíme:

pondělí od 14,50 do 15,20 MŠ Dobřejovice

 

 

Angličtina s pohybem a hrami - TWO IN ONE

Zábavná forma výuky anglického jazyka pro holky a kluky ve věku od 4 do 6 let.  Za doprovodu písniček, říkanek, tanečků a her se děti seznámí se základy cizí řeči. Pomocí Flash Cards se děti mohou naučit cca 60 slovíček za pololetí. Žáčci si domů po každé hodině odnesou čtyři nová slovíčka ve formě obrázků a postupně si tak tvoří svůj vlastní obrázkový slovníček.

Lekce trvá 45 min. 

Komunikace s rodiči je pro mně velice významná a proto po každé lekci zasílám v emailové podobě zprávu o probrané látce.

Mým cílem je vypěstovat v dětech pozitivní přístup k anglickému jazyku. Snažím se, aby hodiny byly pestré, plné zajímavých her, doplňovaček, pracovních listů, písniček a říkanek (vždy souvisejících s probíranou látkou). Látka je doplňována obrázkovými slovíčky (formát A6), které si děti odnáší domů. U nejmenších dětí rozvíjím především schopnost odposlouchávání s porozuměním, postupně se začínáme zaměřovat na mluvení.

 

cvičíme:

úterý  od 16,00h do 16,45h ve Fitlady, Říčany

středa od 15,00h do 15,45h a od 15,45h do 16,30h v MŠ Korálek, Dobřejovice.

pátek od 14,40h do 15,30h v MŠ Petříkov.

 

 

webdnes.cz
®2011, malyjogi.cz