Kvalita není náhoda, ale výsledek promyšleného úsilí

Základní styly v ZUMBĚ jsou merengue, salsa, cumbia a reggaeton.

Merengue: jako země zrodu merengue se obvykle uvádí Dominikánská republika a Haiti. Jedná se o rychlejší rytmus, který zahrnuje Africké a Španělské prvky. Každá doba má stejný výrazný přízvuk (má "pochodový rytmus")

Salsa: je směsí mnoha karibských kultur a odráží kubánské, africké a španělské vlivy s prvky jazzu a soulu. Má velice specifický rytmus a obvykle rychlejší tempo(okolo 180 BPM)

Cumbia: je známá jako rytmus z Kolubie a vznikla mezi africkými otroky.

Reggaeton: forma latinské městské hudby. Hlavní proud vznikl v roce 2004 a rozšířil se do severní Ameriky a Evropy. Jedná se o nový hudební styl.

Zajímavé odkazy:

Pokud máte zájem o skupinové, nebo soukromé lekce kvalitní realistické sebeobrany zkuste:

www.selfdefenceinprague.proweb.cz, 776064526

 

Pokud chcete zkusit něco jiného, exotického a přitom úplně přirozeného, zkuste se odreagovat fromou workshopu hrou na africký buben djembe. Mrkněte na www.afro.cz (osobní zkušenost a vřele doporučuji, navíc cenově dostupné).

 

Přesvěčte se, že všichni umíme krásně kreslit. Pokud to ještě o sobě nevíte, tak pod vedením zkušených lektorů se dokážete "odblokovat", používat pravou mozkovou hemisféru a po víkendovém workshopu zvládnete i portrét celebrity :-). Koukněte na www.konecnekreslim.com (osobní zkušenost).

 

Něco pro ty, kteří mají zájem i o duchovní rozvoj a nejsou jim cizí východní světonázory, jakým je např. Dharma:  www.bdc.cz.  

Bojujte s námi, aby se nam lépe žilo! A proti čemu? Proti korupci.

webdnes.cz
®2011, malyjogi.cz